اخبار

مدیر عامل شرکت آبفار با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 10 تیر,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0
مدیر عامل شرکت آبفار با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، مدیرعامل شرکت آبفار به همراه معاونین و مدیران ستادی شرکت در جهت مواجه با بحران آب شرب در روستاهای استان در فصل های گرم سال با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و تبادل نظر کرد . 

آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از سنگین ترین وظایف آگاه سازی مردم می باشد، افزود: مردم اصل بحران آب را درک نموده اند که در حال حاضر با حضور کارکنان حوزه آب و فاضلاب روستایی در مساجد و گفتگوی چهره به چهره با مردم در خصوص کمبود آب شرب و روش های مصرف بهینه بهترین فرصت می باشد. 

وی با بیان اینکه تیم شرکت آبفار تیمی با انگیزه، با سواد و با همت می باشد، افزود: علاوه بر رساندن آب شرب سالم به دست مشترک و مصرف کننده باید بر مصرف آن نیز مدیریت صورت گیرد که این امر مستلزم اطلاع رسانی صحیح و آگاهانه به مردم است زیرا کاستی در این بخش موجب عدم آگاهی مردم و مصرف غلط آنان خواهد شد که عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: با وجود بارش های اردی بهشت ماه سال جاری سفره های زیرزمینی پر نگردیده که این امر باید بصورت دقیق و کامل به مردم اطلاع رسانی گردد.

رضا کابلی مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان در ادامه گفت: در حال حاضر 121 روستای استان از نظر آب شرب مشکل دارند که با افزایش اعتبار و برنامه ریزی در سال جاری 60روستا در برنامه خروج از بحران قرار دارد.

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: برای کاهش مصرف آب برنامه های خاصی از جمله جمع آوری انشعابات غیرمجاز، گفتگوی چهره به چهره با روستاییان، حضور در مساجد و ... توسط شرکت صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه وجود انشعابات غیر مجاز یکی از دلایل مهم بحران و کمبود آب شرب در روستاهای استان زنجان می باشد، افزود: شرکت آبفار قصد برخورد حقوقی و قضایی با متخلفین در وهله اول را ندارد اما در صورتی که با شرکت همراهی نداشته و اقدام به جمع آوری انشعاب غیر مجاز خود ننمایند مجبور به برخورد قانونی خواهیم بود.

کابلی در ادامه با بیان اینکه همایش خیرین در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: استفاده از توان بالقوه خیرین و افراد متعهد در قالب مجمع خیرین و ترغیب برای حضور آنها در روستاها می تواند بهترین راه حل برای آبرسانی به تمام روستاهای استان باشد.  

                                                              

Print

تعداد نمایش ها (917)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان