اخبار

نشست نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس با مدیر عامل آبفار استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 09 اردیبهشت,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نشست نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس با مدیر عامل آبفار استان زنجان

احمد بیگدلی نماينده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شوراي اسلامي با مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان در خصوص بررسی مشکلات تاسیسات آبرسانی و اجرای پروژه های جدید آبرسانی روستاهای شهرستان خدابنده دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، در اين ديدار بیگدلی ضمن تقدیر و تشکر از مديرعامل شركت آبفار استان زنجان ابراز اميدواري كرد كه با تعامل سازنده مديران و نمايندگان مجلس مسير توسعه استان تسريع گردد.

وی گفت : یکی از راه هایی که بعد از انقلاب به درستی طی نشده عدم مدیریت آب کشور یا به عبارت ساده تر عدم آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب بوده است.

نماینده مردم شهرستان خدابنده تصریح کرد: طی دو سال اخیر با توجه به مدیریت درست و بهینه و هم افزایی که در آبفار روستایی استان انجام شده امیدواریم این شرکت روند رو به رشد خود را طی کند.

این مقام مسئول افزود: تلاش این است تا دغدغه آب شرب در جامعه وجود نداشته باشد.

در ادامه اين ديدار مدير عامل شركت آبفار استان با تشريح عملكرد شركت آبفار به مطالعه محور بودن پروژه های آبرسانی از سال 95 تاکنون اشاره کرد.

رضا کابلی اظهار داشت: مشارکت خیرین و اهالی محترم روستاها منجر به افزایش شاخص بهره مندی آب شرب، برداشتن باری از دوش دولت با توجه به وضعیت موجود دولت می گردد.

وی با اشاره به اینکه پتانسیل روحیه مشارکت در نقاط مختلف استان زنجان به چشم می خورد، خاطر نشان ساخت: محدودیت منابع جاری شرکت به دلیل بالا بودن هزینه ها، استقبال خیرین و بسیج سازندگی و ... در خصوص مشارکت، تاثیرپذیری مشارکت در مدیریت الگوی مصرف توسط خود مردم از دیگر عوامل مشارکت مردم در پروژه های آبرسانی روستایی است.

Print

تعداد نمایش ها (1196)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان