اخبار

مدیر عامل شرکت آبفار با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 31 اردیبهشت,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیر عامل شرکت آبفار با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، مدیرعامل شرکت آبفار به همراه معاونین و مدیران ستادی شرکت در جهت ارایه گزارش عملکرد شرکت و پروژه های مشارکتی در سطح روستاهای استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و تبادل نظر کرد . 

آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از بهترین روش ها برای آگاه سازی مردم، آشنایی آنها مدیریت مصرف مناسب است، گفت: مردم با مشارکت 45درصدی در پروژه های آبرسانی کمک رسان خوبی برای شرکت آبفار می باشند.

وی افزود: با حضور کارکنان حوزه آب و فاضلاب روستایی در مساجد و گفتگوی چهره به چهره با مردم و استفاده از پتانسیل روحانیون منطقه در خصوص تبیین کمبود آب شرب و روش های مصرف بهینه و عدم استفاده از آب شرب در مصارف کشاورزی و دامداری می توان مدیریت مصرف را در سطح روستاها نهادینه کرد.

وی با بیان اینکه تیم شرکت آبفار تیمی جوان با انگیزه، با سواد و با همت می باشد، افزود: علاوه بر رساندن آب شرب سالم به دست مشترک و مصرف کننده باید بر مصرف آن نیز مدیریت صورت گیرد که این امر مستلزم اطلاع رسانی صحیح و آگاهانه به مردم است زیرا کاستی در این بخش موجب عدم آگاهی مردم و مصرف غلط آنان خواهد شد که عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

رضا کابلی مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان در ادامه گفت: سال گذشته 121 روستای استان از نظر آب شرب مشکل داشت که با برنامه ریزی و مشارکت دهیاری و شوراهای روستا و اهالی محترم روستاها 57 روستا از بحران آب خارج شد.

وی افزود: برای سال جاری نیز 30 روستا و 100 نقطه حادثه خیز در برنامه کاری شرکت جهت خروج از بحران و تنش آبی قرار دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه افزایش مشارکت مردم در پروژه های آبرسانی روستایی نشان از نهادینه شدن مشارکت است، خاطر نشان ساخت: در حال حاضر 23 روستا در برنامه کاری پروژه های مشارکتی قراردارد که 10 پروژه در حال اجراء و 13 پروژه در حال مطالعه است.

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در استان از حبیب سهرابی کارمند امور آبفار شهرستان ایجرود در راستای جلب مشارکت مردم و خیرین در تسهیل و تسریع طرح های آبرسانی روستاهای شهرستان ایجرود با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی کرد.

Print

تعداد نمایش ها (879)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان