اخبار

سه پروژه آبرسانی روستاهای شهرستان ایجرود افتتاح و کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، با حضور اسماعیل بیات فرماندار شهرستان ایجرود و مسئولین شهرستانی 3 پروژه مشارکتی آبرسانی در سطح روستاهای شهرستان همزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ زنی شد .

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 25 بهمن,1396/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0
سه پروژه آبرسانی روستاهای شهرستان ایجرود افتتاح و کلنگ زنی شد

مدیر عامل شرکت آبفار استان با اشاره به اینکه ۲ پروژه آبرسانی با مشارکت اهالی و سپاه ناحیه شهرستان در این ایام به اتمام رسیده است، گفت: با اجرای طرح آبرسانی روستای آرمتلو از توابع بخش حلب شهرستان ایجرود  ۲۶ خانوار در قالب ۷۵ نفر از نعمت آب شرب سالم بهره مند می شوند. 

رضا کابلی افزود: احداث شبکه توزیع به طول ۱۶۰۰ متر، حفر یک رشته قنات و احداث حوضچه و ترمیم مخزن آب از فعالیت هایی است که در این پروژه انجام گرفته است.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: برای اجرای طرح آبرسانی روستای آرمتلو شهرستان ایجرود اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت اهالی، سپاه ناحیه ایجرود و امور آبفار شهرستان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در این ایام طرح توسعه خط انتقال روستای سفید کمر به طول ۵۳۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۲۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیرین افتتاح شد.

کابلی افزود: در کنار افتتاح دو پروژه آبرسانی روستاهای آرمتلو و سفید کمر پروژه تامین انتقال آب شرب به روستای چولچه صایین شهرستان ایجرود نیز کلنگ زنی گردید.

Print

تعداد نمایش ها (1384)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان