اخبار

سقایی زائران اربعین حسینی در مرز مهران

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 07 آبان,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0
سقایی زائران اربعین حسینی در مرز مهران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، قرارگاه اربعین حسینی آب شرب سالم و بهداشتی مواکب و زوار اربعین حسینی را تامین و توزیع می کند.

عباسعلی عزیزی مدیر اجرایی قرارگاه اربعین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اعلام خبر فوق گفت: قرارگاه اربعین حسینی در مرز مهران از 15 مهرماه فعالیت خود در زمینه تهیه و تامین آب شرب سالم و بهداشتی مواکب و زوار اربعین حسینی را آغاز نمود.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه اجرایی مهران با مشارکت استانهای معین، بسته بندی آب و توزیع آب سیار را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: روزانه ۲۰۰هزار آب پاکتی و لیوانی بسته بندی شده در بین زوار توزیع می گردد.

عزیزی با اعلام اینکه 150نیرو بصورت مستقیم در امر آبرسانی فعال هستند، تصریح کرد: ۳۵ تانکر آبرسانی و دو دستگاه آزمایشگاه سیار برای نظارت بر کیفیت آب توزیعی بصورت مستمر در حال فعالیت می باشد تا آب آشامیدنی سالم در اختیار زائران اربعین حسینی قرار گیرد.

مدیر اجرایی قرارگاه اربعین حسینی افزود: وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور، استاندار ایلام، مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و رییس قرارگاه اربعین از قرارگاه و نحوه خدمات رسانی به زوار بازدید کردند.

وی یادآور شد: قرارگاه اربعین حسینی تا پایان سفر زائران کربلا خدمات رسانی در خصوص تامین آب آشامیدنی برقرار می باشد.

Print

تعداد نمایش ها (1323)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان