اخبار

با مشارکت مردم صورت گرفت: احداث 26 کیلومتر شبکه توزیع در روستای جوقین استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 15 تیر,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
با مشارکت مردم صورت گرفت: احداث 26 کیلومتر شبکه توزیع در روستای جوقین استان زنجان

با مشارکت و همیاری مردم،دهیاری و شرکت آبفار استان زنجان احداث 26 کیلومتر شبکه توزیع در روستای جوقین شهرستان ایجرود آغاز شد.

رضا کابلی با اعلام خبر فوق گفت: روستای جوقین با 3 هزار و 129 نفر جمعیت از بزرگترین روستاهای شهرستان ایجرود می باشد که به دلیل فرسودگی شبکه توزیع و هدررفت آب ناشی از شکستگی های مکرر با کمبود آب مواجه بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان تصریح کرد: هدر رفت آب در روستای جوقین به دلیل قدمت بالای تاسیسات آبرسانی 52درصد است که با اصلاح و بازسازی شبکه توزیع روستا و زوم بندی شبکه، این مشکل رفع و آب بصورت عادلانه در اختیار اهالی روستا قرار خواهد گرفت.

وی میزان اعتبار برآورد شده پروژه را با مشارکت، 10 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در صورت ارائه پروژه به پیمانکار اعتبار مورد نیاز رقمی بالغ بر 23 میلیارد ریال بود که خوشبختانه با مشارکت اهالی، دهیاری و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان این رقم با 58 درصد صرفه جویی به 10 میلیارد ریال رسید.

رضا کابلی اظهار داشت: پروژه مذکور در اوایل پاییز به بهره برداری خواهد رسید و تمام اهالی روستا به صورت عادلانه از آب شرب بهره مند خواهند شد.

Print

تعداد نمایش ها (466)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان