اخبار

آبرسانی سیار به 6 روستای بخش حلب شهرستان ایجرود

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 12 فروردین,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار, مهمترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
آبرسانی سیار به 6 روستای بخش حلب شهرستان ایجرود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، نفوذ آب ناشی از بارش باران شب گذشته در شهرستان ایجرود به چاه اصلی مجتمع آبرسانی جامع السراء منجر به ایجاد کدورت و آلودگی در آب مجتمع شده است.

رضا کابلی گفت: بر اثر بارش باران شب گذشته و ورود آب سطحی در کانال های کشاورزی و نفوذ آن در چاه اصلی مجتمع آبرسانی جامع السراء بخش حلب شهرستان ایجرود منجر به قطعی آب 6 روستای تحت پوشش مجتمع گردیده است.

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان افزود: به دلیل نفوذ آب آلوده به چاه اصلی مجتمع، آب روستاهای گنبد، دایدار علیا و سفلی، جامع السراء، ابوجانلو و قره دراخلو با 337 مشترک از روستاهای تحت پوشش این مجتمع به دلیل آلودگی و کدورت قطع می باشد.  

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: با 2دستگاه تانکر و آبرسانی سیار به صورت موقت مشکل آب شرب روستاها برطرف خواهد شد تا بعد از اقدامات لازم جهت رفع آلودگی، آب پایدار در مجتمع برقرار گردد. 

کابلی افزود: بعد از عبور از روزهای بحرانی و قطع بارش ها مخزن و خطوط انتقال مجتمع جامع السراء شستشو و بعد از گندزدایی آب سالم و بهداشتی وارد مدار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آبفار یادآور شد: شرکت آبفار استان با توجه به وظیفه ذاتی خود تمام تلاش خود را در جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات وارده به سیستم آبرسانی روستاها انجام می دهد تا مردم از آب شرب سالم بهره مند گردند. 

Print

تعداد نمایش ها (1530)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان